Hlavní stránka » Inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace

Centrální řízení

Centrální řízení objektů

Pro námi montovaná zařízení nabízíme zákazníkům centrální řízení objektu. Toto centrální řízení lze použít pro řízení a kontrolu částí měření a regulace, dále pro dohled a vyhodnocování elektro rozvodů (osvětlení, zap./vyp. strojů apod.), hlídání 1/4 hodinového maxima.

Princip centrálního řízení spočívá v připojení technologií přes sběrnici do centrálního zařízení (řídící jednotky). Toto centrální zařízení je montováno v rozvaděči a propojeno kabelem lan cat5e do vlastní domácí sítě.

Dnes už skoro neexistuje zařízení, které by nešlo k inteligentnímu systému připojit.

Tento systém se jmenuje Inels

Systém inteligentní elektroinstalace INELS řídí provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku.

INELS je tedy možné využít jak pro rodinné domy, byty, administrativní, prodejní prostory, tak i pro rozsáhlé budovy, či komplexy budov a průmyslovou sféru.

Nemusíte být nutně vojákem cizinecké legie, abyste často i několikrát za den v duchu zvolali toto motto. Také člověk dnešní doby zatouží v kolotoči svých každodenních povinností a útrap po teplé náruči vlastního domku či bytu.

Systém chytré elektroinstalace INELS dokáže zpřítomnit Vaše touhy a přání.

Je den. Je noc. Jste v práci, mimo domov.

Váš čtyřnohý přítel i dům na čas osamí.

Vy víte, že je vše v pořádku, že se nemusíte bát.

Pomocí SMS nebo příkazu zaslanému přes internet promlouváte v době Vaší nepřítomnosti k Vašemu domu.

Ještě než se vrátíte domů, INELS ohřeje přichystanou večeři v troubě, zapne vyhřívání sauny a nastaví venkovní rolety podle aktuální intenzity osvětlení. Úsporný provoz regulace teploty přepne na aktivní vytápění, v letních měsících zapne klimatizaci.

Příjemné osvětlení, teplo, lehká zvuková kulisa jako francouzský šanson. A pak se přistihnete, že jste při příchodu domů zavolali nahlas: „Ahoj dome!“ Prostě jste stále ještě nepřivykli tomu, že se ve Vaší domácnosti věci dějí úplně samy od sebe.

Na takové množství volného času, jaké Vám zprostředkuje systém INELS, si budete muset chvíli zvykat. A je možné a vysoce pravděpodobné, že své volno ze začátku neužijete úplně smysluplně…

Spot Inels